O nama

Stalnim usvajanjem novih znanja i razvojem vrhunske stručnosti, gradimo poslovna rješenja temeljena na radu sa stalnim klijentima, partnerima i etabliranim ugostiteljima; te vodimo veliku brigu o ispunjavanju preuzete obveze prema članovima. Poštenje i besprijekornost u svakom našem poslovnom kontaktu daje nam slobodu da uvijek budemo ponosni na naš rad. Želimo biti pouzdan partner koji primjenjuje najviše standarde poslovanja i osigurava visoku kvalitetu usluge.

Misija

Naša misija je svakodnevno pratiti nove trendove , te dobivena znanja i iskustva u radu sa našim klijentima iskoristiti na najbolji mogući način kako bismo mogli kontinuirano razvijati naše usluge, pružiti kvalitetnu podršku i biti na usluzi našim članovima u skladu sa njihovim željama i potrebama.

Vizija

UDRUGA CONVENTUS želi biti  prepoznatljiva udruga koja će nuditi kvalitetna rješenja, usluge i održavati razinu zadovoljstva svojih članova na najvišoj razini. Vizija udruge je usmjerena prema našem rastu i razvoju s ciljem da  budemo pouzdan suradnik i partner.

ČLANOVA

TVRTKI